A24 heeft interesse in Amerikaanse release van thriller Instinct
De Amerikaanse distributeur A24 wil de Nederlandse thriller Instinct van Halina Reijn gaan uitbrengen in de Amerikaanse bioscopen. Een woordvoerder van de Nederlandse producent Topkapi heeft een bericht van het vakblad Variety hierover bevestigd.
Reijn maakte recent voor A24 haar Amerikaanse regiedebuut, de satirische horrorfilm Bodies Bodies Bodies. Die film werd goed ontvangen. Daarom wil A24 nu ook de Amerikaanse rechten kopen van haar Nederlandse regiedebuut Instinct uit 2019.
Instinct, met Carice van Houten in de hoofdrol, gaat over een psychologe die gevoelens ontwikkelt voor een van haar patiënten, een tbs’er. De film van Reijn was de Nederlandse inzending voor een Oscar voor een niet-Engelstalige film, maar haalde uiteindelijk de shortlist niet. Wel ontving Instinct enkele andere filmprijzen.
Bodies Bodies Bodies, die nu ook in Nederland in de bioscoop draait, gaat over een feest van een groep rijke twintigers dat volledig uit de hand loopt. De hoofdrollen worden gespeeld door Pete Davidson, Amandla Stenberg, Maria Bakalova en Myha’la Herrold.
BuzzE





