Acda en de Munnik met nieuwe en oude muziek weer in hitlijst

Thomas Acda en Paul de Munnik staan een week na de aankondiging van hun comeback als muzikaal duo weer in de Single Top 100. De twee staan met zowel een oud nummer als een nieuwe track in de hitlijst genoteerd.
Het nieuwe nummer Morgen Wordt Fantastisch, waarmee Acda en De Munnik hun terugkeer vieren, komt binnen op plaats 40. Het Regent Zonnestralen, dat het duo in 1998 uitbracht, komt opnieuw binnen in de Single Top 100 op de 84e plek.
Miley Cyrus behoudt ook deze week nog haar eerste plaats met het nummer Flowers. Op plaats twee staan nog steeds Maan en Goldband met Stiekem, alleen op de derde plek staat deze week een nieuwe naam: Libanica met People. Dat nummer stond vorige week nog vijfde. De oude nummer drie, Maks met Dyscalculie, staat deze week op plaats vijf.
Single Top 10 week 13
(notering, tussen haakjes notering vorige week, artiest, titel, o.b.v. Single Top 100 samengesteld door GfK Dutch Charts. RE staat voor opnieuw binnengekomen)
1. (1) Miley Cyrus – Flowers
2. (2) Maan feat. Goldband – Stiekem
3. (5) Libianca – People
4. (4) Claude – Ladada (Mon Derniet Mot)
5. (3) Maks – Dyscalculie
6. (8) The Weeknd – Die For You
7. (11) Metejoor & Hannah Mae – Wat Wil Je Van Mij
8. (7) Zoë Tauran – Therapie
9. (10) Metro Boomin feat. Weeknd & 21 Savage – Creepin
10. (9) FLEMMING – Paracetamollen
BuzzE