Adele faalt met imitatie Beyoncé door publiek om stilte te vragen

Advertentie
Adele heeft tijdens een van haar Weekends with Adele-optredens in Las Vegas geprobeerd om het publiek tot stilte te manen. Ze imiteerde hiermee Beyoncé, die onlangs een stadion stil kreeg door “iedereen op mute” te zeggen. Het publiek van de Britse bleek echter niet zo meegaand.
In een door fans gemaakte video van haar optreden in het Colosseum in Caesars Palace is te zien dat ze tegen het publiek zegt “Everybody on mute”, maar dat veel fans gewoon doorpraten. “Je hebt gefaald”, zegt ze vervolgens grappend tegen iemand in de zaal. “Als ik ‘iedereen op mute’ zing, moet je stil zijn.”
Beyonce daagt het publiek van haar Renaissance World Tour uit om even volledig stil te zijn nadat ze de tekst ‘Energy’ heeft uitgesproken. “Kijk eens rond, iedereen is stil”, zegt ze dan.
BuzzE