Advocaat: moeder Orlando had contact met producent FIVE LIVE

Advocaat Sébas Diekstra, die de moeder bijstaat van de in 2018 op zeventienjarige leeftijd overleden Orlando Boldewijn, zegt dat zijn cliënte contact heeft gehad met de producent van de tv-serie FIVE LIVE. Dat laat de advocaat maandag weten naar aanleiding van de ophef over het feit dat een personage uit de SBS6-show ook Orlando Boldewijn heet.
“De producent heeft direct contact met ons opgenomen. Zij hebben uitgelegd hoe het kiezen van de naam tot stand is gekomen. De moeder ziet op geen enkele wijze kwade intenties hierin bij de producent”, zegt Diekstra. “Dat de keuze voor deze naam ongelukkig uitvalt, is wel duidelijk.”
Meerdere kijkers twitterden zondagavond tijdens het zien van de eerste aflevering dat ze het ongepast vonden dat er in FIVE LIVE een personage Orlando Boldewijn heet. De jongen verdronk in 2018 na een date op een woonboot.
BuzzE