Aïcha Marghadi blij met vertrek NOS-directeur Timmer

Oud-NOS-presentatrice Aïcha Marghadi vindt het goed dat Gerard Timmer geen algemeen directeur meer is bij de NOS. Op X schrijft ze dat hij “het licht heeft gezien”. “De juiste beslissing”, zo besluit ze.
Marghadi kwam vorig jaar in het nieuws toen ze in de Volkskrant haar verhaal deed over haar tijd bij NOS Sport. Ze beschreef toen dat ze op grote schaal werd gepest op de redactievloer en dat vrijwel niemand iets zou hebben gedaan om haar te beschermen.
Vanwege een groter verhaal over wangedrag bij NOS Sport stapte de vierkoppige hoofdredactie vorig jaar maart al op. Timmer vertrok donderdag nadat de Volkskrant een nieuw artikel publiceerde over zijn tijd als directeur bij BNNVARA. Hij zou destijds signalen hebben ontvangen over misstanden bij De Wereld Draait Door en Zembla, maar niet hebben ingegrepen.
BuzzE