Albert moet nacht in ziekenhuis blijven

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

BRUSSEL – Koning Albert moet een nacht in het ziekenhuis blijven. De 83-jarige vader van de Belgische koning Filip moest donderdag voor een reeks onderzoeken aan zijn hart naar het ziekenhuis. Alle onderzoeken zijn goed verlopen, laat het paleis weten.

“Wij hopen tegen morgen meer informatie te hebben over wat er zal gebeuren”, liet een paleiswoordvoerder weten aan Belga. De gepensioneerde vorst ligt in het Brusselse Universitair Ziekenhuis Saint-Luc.

Albert kampt met aortaklepstenose, een vernauwing van de aortaklep die daardoor niet wijd genoeg open kan. Donderdag werd onderzocht welke behandeling de koning, die enkele jaren geleden al eens werd geopereerd aan zijn hart, moet krijgen. Koningin Paola vergezelde haar man naar het ziekenhuis.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.