Amerikaanse presentator Tucker Carlson gaat Poetin interviewen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De conservatieve Amerikaanse presentator Tucker Carlson gaat de Russische president Vladimir Poetin interviewen. Eerder waren al foto’s opgedoken van Carlson in Moskou. Carlson gaat het interview delen via zijn eigen kanaal Tucker on X op het socialmediaplatform X.

De oud-Fox News presentator zegt dat het zijn “plicht” is om Amerikanen te informeren over wat er aan de hand is in Oekraïne en het verhaal van Poetin te delen. Carlson stelt dat Amerikanen eenzijdig nieuws voorgeschoteld krijgen en ongeïnformeerd zijn, omdat “niemand hen de waarheid vertelt”.

Carlson had eerder al eens geprobeerd om naar Moskou af te reizen voor een interview, maar dat werd volgens de presentator toen gedwarsboomd door Washington. De populaire presentator werd in april 2023 ontslagen. Carlson deelde steeds vaker complottheorieën in zijn goed bekeken tv-programma’s, wat de Fox-directie op een gegeven moment te veel werd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.