André Hazes gaat trouwen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

André Hazes gaat trouwen. De populaire zanger maakte dat nieuws zelf bekend op Instagram. Zijn vriendin Monique Westenberg heeft volgens André ‘ja’ gezegd, zo staat te lezen in zijn post. Het is nog niet bekend wanneer de twee in het huwelijksbootje stappen.

“Mijn grote liefde, sterkste en mooiste vrouw op aarde zei JA”, schrijft André. Bij zijn bericht heeft hij een foto geplaatst waarop te zien is hoe de twee elkaar zoenen.

In oktober zinspeelde André al op een huwelijk. Hij schreef toen op social media een gedicht waarin hij niet onder stoelen of banken steekt dat hij graag met Monique wil trouwen.

Met het voorgenomen huwelijk komt er een eind aan een turbulente periode voor André en Monique. Zo verliet de 26-jarige zanger Monique. Hij had een kortstondige romance met Bridget Maasland, maar kwam na een paar maanden terug bij Monique.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.