Angelique Houtveen maakt overstap van 3FM naar Sublime

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Angelique Houtveen gaat vanaf 1 maart het programma ‘Angelique’s Afternoon’ maken op radiozender Sublime. Het programma is elke maandag tot en met donderdag tussen 16.00 uur en 19.00 uur te beluisteren.

De dj gaat de luisteraars naar eigen zeggen “voorzien in de behoefte aan meer verdieping over de funk, soul en jazzmuziek die de zender draait”. Houtveen maakte eerder radioprogramma’s bij Radio 6 en 3FM.

De komst van Angelique naar Sublime is onderdeel van een grotere metamorfose bij de radiozender. Eerder deze maand startte voormalig Radio6-coryfee Jaap Brienen met ‘De Sublime Ochtendshow’ op de zender. Ook Francis Broekhuijsen en Candy Dulfer presenteren sinds kort programma’s op Sublime.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.