Anke de Jong sluit hoofdstuk Glamour officieel

Glamour-hoofdredacteur Anke de Jong heeft met pijn in het hart de laatste hand gelegd aan de allerlaatste editie van het modeblad in Nederland.
“Mijn werk, mijn baby, een groot onderdeel van mijn identiteit, mijn Glamour, nee: ónze Glamour, stopt met verschijnen in Nederland. Ik weet niet goed wat ik moet schrijven, behalve dat ik jullie wil bedanken voor jullie vertrouwen in mij en de rest van Team Glamour”, schrijft De Jong, ook modedeskundige bij RTL Boulevard, op de website van het tijdschrift. De Jong was vijf jaar hoofdredacteur van Glamour.
Dat Glamour verdwijnt, was al een tijdje bekend. Uitgeverij Hearst maakte eind vorige maand bekend te stoppen met zeven tijdschriften of titels, waaronder ook Vogue en Esquire. Eerder deze maand werd ook duidelijk dat vrouwenblad VIVA verdwijnt.
BuzzE