Anouk, Acda en De Munnik en Tiësto naar Paaspop in 2024

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Paaspop heeft dinsdag de eerste acts aangekondigd voor de editie van 2024. Onder anderen Anouk, Douwe Bob, Froukje en Tiësto geven shows op het festival.

Ook Acda en De Munnik, De Jeugd van Tegenwoordig, Die Antwoord, Suzan & Freek en Zoë Tauran staan op de lijst van aanwezige artiesten. Paaspop vindt plaats van vrijdag 29 maart tot en met zondag 31 maart 2024. Het festivalterrein De Molenheide ligt in het Brabantse Schijndel.

Anouk en Acda en De Munnik zijn headliners op vrijdag. Op zaterdag zijn dat Editors, Froukje, Tom Grennan en Zoë Tauran. Zondag zijn De Jeugd van Tegenwoordig, Suzan & Freek en Tiësto de headliners.

De kaarten voor Paaspop zijn al nagenoeg uitverkocht. De laatste tickets gaan zaterdag in de verkoop.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.