Applaus voor Amber Heard op eerste première sinds rechtszaak

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Amber Heard is voor het eerst sinds haar rechtszaak tegen haar ex-man Johnny Depp weer op het witte doek te zien. Op de première van haar nieuwe film In the Fire op het Italiaanse Sicilië werd de actrice zaterdag met luid applaus en gejoel ontvangen, zo meldt entertainmentwebsite Variety maandag.

Even was de organisatie van het festival bang dat fans van Depp, van wie Heard de rechtszaak uiteindelijk verloor, kwamen demonstreren. Het tegendeel bleek echter waar toen er alleen fans van Heard aanwezig waren. Vooraf had producent Pascal Borno gevraagd om extra beveiliging en dat werd geregeld. “Ze namen het verzoek erg serieus en ik heb ze een selfie met Amber beloofd”, zo zei Borno tegen Variety.

Heard wilde tegenover de website wel kort reageren op vragen over de film, maar niet over de situatie rondom haar en Depp. “Ik voel me vereerd om deel uit te maken van dit liefdeswerk”, zei de actrice. “Ik heb het geluk dat ik omringd wordt door zo’n geweldige cast.”

Depp had Heard aangeklaagd voor smaad vanwege een artikel dat ze had geschreven over haar ervaringen met huiselijk geweld. Vorig jaar juni besloot de rechter om Depp in het gelijk te stellen. Heard moest een schadevergoeding van miljoenen euro’s aan haar ex-man betalen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.