Aretha’s familie bij concert Shirma Rouse

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LONDEN – Shirma Rouse had donderdagavond wel een paar heel bijzondere mensen in het publiek tijdens haar Aretha Franklin-ereconcert in Londen. Niemand minder dan Aretha’s nicht Cristal en haar moeder kwamen naar de show. De twee dames hadden zelfs wat cadeautjes meegenomen voor Shirma.

De zangeres deelde op Instagram een filmpje waarop te zien is dat ze een tas en shirt krijgt overhandigd. Het shirt trekt een enthousiaste Shirma dan ook gelijk aan. “Jullie hebben de juiste maat gekozen want ik zie er leuk en sexy uit”, zegt de zangeres. Haar mening wordt gedeeld door Jandino Asporaat. “Natuurlijk zie je er leuk en sexy uit, want dat ben je”, reageerde hij op de video.

De nicht van de vorig jaar overleden Aretha deelde de video zelf ook op Instagram en schreef hierbij dat ze Shirma leerde kennen bij een bustour over haar tante. “Ik kon niet geloven dat ze zo ver had gereisd. Ik moest wat liefde teruggeven, dus hier zijn we liefde aan het geven.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.