Ariana Grande is klaar met promotiewerk

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

LOS ANGELES – Ariana Grande heeft geen zin meer om de wereld over te reizen en mensen aan te sporen haar platen te kopen. “Ik werd zo moe van die promotietournees en ik verloor altijd mijn stem en wist nooit in welke stad ik was als ik wakker werd”, zegt Ariana in haar Instagram Stories. “Het was zoveel.”

Hoewel de 25-jarige zangeres haar schijfjes, die wereldwijd miljoenen keren over de toonbank gingen, ook zonder promotie weet te verkopen heeft ze wel veel opgestoken van dergelijke reisjes. “Het was het waard en ik ben natuurlijk heel dankbaar voor alles wat ik heb geleerd en bereikt toen ik de dingen op die manier deed.”

Tegenwoordig gebruikt Ariana, die vijf albums op haar naam heeft, social media als promotieplatform. Zo kondigt ze via Twitter aan wanneer er nieuw werk aankomt en ze vroeg zelfs publiekelijk via een tweet aan haar songwriter om de volgende dag een nieuw nummer uit te brengen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.