Astrid de Jong presenteert grote Pensioenshow op Radio 1

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Omroep MAX komt zaterdag eenmalig met een thema-uitzending over pensioenen. Dj Astrid de Jong presenteert de twee uur durende Pensioenshow, die te beluisteren zal zijn in de avonduren van NPO Radio 1.

In De Pensioenshow wordt uitgezocht wat mensen wel en niet weten over hun pensioen. Luisteraars kunnen vragen stellen over hun pensioenvoorzieningen. Ook komen opvallende pensionado’s aan het woord en onderzoekt De Jong waarom mensen het onderwerp ‘pensioen’ saai vinden.

Er is een optreden van Ruud Hermans, gepensioneerd radiopresentator en winnaar van The Voice Senior. Astrid de Jong is wekelijks te horen met het populaire programma Nachtzuster en maakt recent thema-uitzendingen voor MAX. Eerder maakte zij een programma over de zwaar getroffen cultuursector.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.