Avatar 3 passeert wereldwijd grens van miljard dollar in bioscoop

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Avatar: Fire and Ash, het derde deel in de sciencefiction-filmreeks van James Cameron, heeft in minder dan drie weken wereldwijd een miljard dollar opgebracht. Dat melden Amerikaanse vakmedia als Variety. In de VS was de film dit weekend ook weer de populairste bioscoopfilm met een opbrengst van 40 miljoen dollar.

Het derde deel heeft er het langst over gedaan om wereldwijd minimaal een miljard dollar op te brengen. Het vorige deel, The Way of Water uit 2022, kostte het veertien dagen om de grens van 1 miljard dollar te slechten. De oorspronkelijke Avatar-film uit 2009 deed er zeventien dagen over.

Na Avatar: Fire and Ash werd de Disneyfilm Zootopia 2 met een opbrengst van 19 miljoen dollar dit weekend ook goed bezocht. Die film is de succesvolste film ooit van Walt Disney Animation Studios. Eind december slechtte Zootopia 2 na zeventien dagen de grens van 1 miljard dollar wereldwijd. Inmiddels heeft de film wereldwijd al bijna 1,6 miljard dollar opgeleverd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.