AVROTROS diep geraakt door overlijden presentator Bas Westerweel

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De AVROTROS is “diep geraakt” door het overlijden van presentator Bas Westerweel. Dat laat de omroep weten in een reactie aan het ANP. Westerweel overleed onverwachts in de nacht van donderdag op vrijdag op 62-jarige leeftijd.

“Bas was jarenlang een vertrouwd gezicht van de AVRO. Met zijn creativiteit, enthousiasme en frisse uitstraling groeide hij uit tot een geliefd gezicht van onder meer Toppop, Fort Boyard en vele radioproducties. We zijn hem daar zeer dankbaar voor”, schrijft AVROTROS.

Westerweel, die leed aan hartproblemen, was van 1998 tot 2010 getrouwd met actrice Babette van Veen. Hij laat vier volwassen kinderen achter. “Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en iedereen die hem liefhad.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.