AVROTROS ontkent claim van Lenny Kuhr over Beste Zangers
AVROTROS ontkent dat zangeres Lenny Kuhr deelname aan het programma De Beste Zangers was toegezegd en dat deze uitnodiging in een later stadium weer werd ingetrokken. De omroep reageert hiermee op uitlatingen die de songfestivalwinnares woensdag in gesprek met het ANP en Omroep Brabant deed.
Volgens Kuhr zou AVROTROS haar als deelnemer aan het programma hebben benaderd, maar zag de omroep hier later vanwege haar “politieke uitingen” toch van af.
De zangeres beweert dat deze draai zou samenhangen met het besluit van AVROTROS om niet mee te doen aan het Eurovisie Songfestival vanwege de deelname van Israël aan het internationale liedjesfestijn.
Onjuist
“De beweringen van Lenny Kuhr zijn onjuist”, liet AVROTROS woensdagavond weten. “AVROTROS heeft Lenny Kuhr op geen enkel moment toegezegd dat zij zou deelnemen aan De Beste Zangers. Van het intrekken van een toezegging is dan ook geen sprake geweest, noch vóór, noch na het ESF-besluit.”
De 75-jarige Kuhr maakte woensdag bekend dat zij na haar huidige tournee stopt met optreden. Haar laatste concert is op 9 mei in de Reestkerk in de Overijsselse plaats Balkbrug. Na het afronden van de tournee emigreert Kuhr naar Israël, waar haar familie woont.
BuzzE




