Barbra Streisand zou veel geld vragen voor Meet The Parents

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De makers van de nieuwe Meet The Parents-film zouden veel geld moeten neerleggen om Barbra Streisand te strikken. Dat zei Streisand in een gesprek met Variety. De actrice speelde in 2004 de rol van Roz Focker, maar was niet blij met het salaris dat ze daarvoor kreeg.

Onlangs werd bekend dat er wordt gewerkt aan een vierde deel in de filmreeks. Maar het is nog de vraag of Streisand haar rol weer oppakt. “Ze zouden me veel geld moeten betalen. Ik kreeg niet betaald wat de anderen kregen en dus ben ik boos. Het was in de tijd dat vrouwen minder betaald kregen dan mannen”, aldus de 83-jarige zangeres en actrice.

De eerste Meet the Parents-film kwam uit in 2000. In 2004 en 2010 kwamen de vervolgen uit. In de vierde film keren onder anderen Robert De Niro, Ben Stiller en Owen Wilson terug. Ook Ariana Grande zal een rol spelen in de film die eind november 2026 moet uitkomen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.