Bastiaan Ragas naar het ziekenhuis na val van ladder

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Bastiaan Ragas is zaterdag na een val van een ladder gewond geraakt. De zanger en presentator wilde voor een feestje tuinverlichting ophangen, maar toen gleed de ladder weg. Door de val moest Ragas naar het ziekenhuis.

Op Instagram deelde hij een foto van zichzelf in de ziekenboeg. Naar eigen zeggen was hij 2,5 meter achterover gevallen op zijn rug. “‘Beetje’ best wel geschrokken, overal schaafwonden, gecheckt, 9 hechtingen en mijn rug is blauw”, schrijft Ragas bij de foto. In de reacties onder de foto wensen mensen de presentator veel beterschap.

Door zijn blessure moet Ragas een evenement in Leiderdorp waar hij zondag bij zou zijn missen. “En dat vind ik heel jammer. Die glimlach was alleen voor de foto”.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.