Baywatch-reboot verschijnt komend jaar

De iconische serie Baywatch keert terug op televisie. Fox Entertainment en productiehuis Fremantle werken aan een reboot die volgend jaar in première moet gaan. Dat meldt vakblad Variety.
Volgens Christian Vesper, CEO van Global Drama bij Fremantle, is het doel van de nieuwe versie “om de band met bestaande fans te herstellen en tegelijkertijd een nieuwe generatie kennis te laten maken met de wereld van deze beroemde badmeesters”. Michael Berk, Greg Bonann en Doug Schwartz, die bij de originele serie betrokken waren, keren nu terug als uitvoerend producenten. Het is nog onduidelijk wie er deel uitmaken van de cast.
Baywatch werd oorspronkelijk uitgezonden tussen 1989 en 2001 en groeide wereldwijd uit tot een van de bestbekeken series van de jaren negentig. De serie, bekend om zijn strandwachten in rode uniformen en reddingsscènes, maakte onder anderen David Hasselhoff en Pamela Anderson tot wereldsterren.
BuzzE