‘Beard Guy’ (Walk off the Earth) overleden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

BURLINGTON – Mike Taylor, toetsenist van de Canadese indiepopband band Walk off the Earth, is zaterdag in zijn slaap overleden. Dat heeft de band op Twitter bekendgemaakt. Het is niet bekend hoe oud Taylor is geworden.

‘Beard Guy’ stierf volgens het officiële statement van de band een natuurlijke dood. “Onze gedachten gaan uit naar zijn twee kinderen, van wie hij meer hield dan van wat of wie dan ook”, schrijft de groep bij een foto van de bebaarde toetsenist.

Walk off the Earth, dat internationaal doorbrak met een cover van Somebody That I Used To Know van de Belgische artiest Gotye, trad op 21 april op in AFAS Live. Voor maandag staat een optreden in Canada gepland. Of dat doorgaat, is onbekend.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.