Beatrice en Edo ‘geraakt’ door alle gelukwensen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Prinses Beatrice en haar kersverse echtgenoot Edoardo Mapelli Mozzi zijn “zeer geraakt door de warme gelukwensen die ze sinds hun bruiloft hebben ontvangen.” Dat heeft Buckingham Palace zondagmiddag namens het bruidspaar laten weten. Uit dankbaarheid zijn daarom nog twee foto’s van “hun gelukkige dag” beschikbaar gesteld aldus de mededeling van het paleis.

Bruidegom Edo, een projectontwikkelaar, was evenwel het paleis al voor geweest door in een opgetogen bui drie huwelijksfoto’s te plaatsen op zijn Instagram-account, vergezeld van een gedicht van E.M. Cummings. De in de tuin van Royal Lodge in Windsor gemaakte opnamen werden meteen opgepikt door Britse media, en daarna heel snel weer verwijderd door Edoardo. Hij was kennelijk teruggefloten. De meeste foto’s op zijn account zijn overigens van onroerend goed, prinses Beatrice figureert maar een enkele keer.

Beatrice en Edo trouwden vrijdagmorgen in een besloten ceremonie in de All Saints-kapel op het terrein van Royal Lodge, de woning vlakbij Windsor Castle die prins Andrew deelt met zijn ex-vrouw Sarah. Conform de coronamaatregelen was het gezelschap beperkt gehouden tot de naaste familie, inclusief evenwel Beatrice’s grootouders koningin Elizabeth en prins Philip.

De koningin had haar kleindochter ook een galajurk uitgeleend die uitermate geschikt was als bruidsjurk. De bloemen werden verzorgd door de van oorsprong Nederlandse Rob van Helden en zijn zus Patrice, die in 2018 ook betrokken waren bij de aankleding van St George’s Chapel in Windsor voor het huwelijk van Beatrice’s zus prinses Eugenie.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.