Beau vindt kritiek op RTL ‘behoorlijke onzin’

RTL Boulevard
Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

HILVERSUM – Beau van Erven Dorens kan zich niet vinden in alle kritiek op RTL. De zender trekt minder kijkers en ligt onder vuur, niet alleen bij recensenten, maar ook bij de eigen sterren. Zo haalde Johan Derksen onlangs hard uit naar onder anderen zenderbaas Erland Galjaard en presentator Humberto Tan.

“Ik vind het allemaal behoorlijke onzin”, reageerde Beau in de ochtendshow van Lex Gaarthuis op Radio 10. “Ik denk gewoon dat iedereen een beetje rustig aan moet doen en af en toe even een kopje thee moet gaan drinken. Even de telefoon apart houden en niet steeds op Twitter van alles roepen.”

Beau voelt zich nog steeds als een vis in het water bij de zender. “Ik heb het ontzettend naar m’n zin bij RTL, het is het beste wat me is overkomen de afgelopen jaren. Ik kan echt niet meepraten met die azijnpissers.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.