Bekende vrienden steunen Holly Willoughby bij comeback op tv

Holly Willoughby heeft zondagavond haar rentree gemaakt op de Britse tv. De presentatrice was er te zien als host van het programma Dancing on Ice. Op Instagram kreeg Willoughby voorafgaand aan haar comeback steun van bekende vrienden.
“Dancing on ice serie 16! Laten we dit met een pailletje per keer doen”, schreef Willoughby bij een foto van zichzelf in een lange, zilverkleurige paillettenjurk. Bekende vrienden reageerden direct onder de foto. “Straal helder, knapperd!”, schreef model Abbey Clancy. Zangeres Nicole Appleton prees de looks van de presentatrice. “Daar is ze!! Je ziet er fantastisch uit!! Ik kan niet wachten!” Actrice Patsy Palmer wenste Willoughby “veel succes”.
Willoughby besloot in oktober vorig jaar te stoppen bij het programma This Morning. Dat deed ze nadat de politie een man had gearresteerd die ervan wordt verdacht een plan te beramen om haar te ontvoeren, verkrachten en vermoorden. Ze was veertien jaar lang presentatrice van This Morning.
Haar collega bij This Morning, Philip Schofield, stopte al in april. Hij vertrok na ophef over een relatie tussen hem en een jongere collega.
BuzzE