Belgische festivals en betaalapp bonsai planten samen bomen

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Bezoekers van topfestivals in België kunnen in aanloop naar en tijdens de festivals betalingen doen via betaalapp bonsai. Zo willen de festivals samen meer dan 250.000 bomen planten. Per tien transacties via de Belgische betaalapp wordt een boom geplant.

Graspop Metal Meeting, Pukkelpop en Rock Werchter doen volgens persbureau Belga mee, samen met CORE Festival, Werchter Boutique en TW Classic. Eerder dit jaar werd al bekend dat Tomorrowland een samenwerkingsverband was aangegaan met bonsai. De festivals die meedoen worden veel bezocht door Nederlanders. Er zijn vaak Nederlandse acts te zien. Zo staan Froukje en Altin Gün op Pukkelpop en treedt Merol op tijdens Rock Werchter.

De festivalbossen worden aangelegd in Madagaskar. Daar worden mangrovebomen geplant, die meer CO2 absorberen dan een standaard bos in België. Het gaat in totaal om een oppervlakte van vijftig voetbalvelden, goed voor een CO2-reductie van 75.000 ton.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.