Bijna 2 miljoen kijkers voor eerste medailles

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Zo’n 1,9 miljoen kijkers hebben op de eerste dag van de Olympische Winterspelen gezien hoe drie Nederlandse vrouwen de medailles verdeelden op de 3000 meter schaatsen. Zij stemden in de ochtend af op het liveverslag op NPO 1 van het schaatsen. De kijkers zagen hoe Carlijn Achtereekte Ireen Wüst onttroonde. De debutante veroverde het goud, vlak voor Wüst. Antoinette de Jong stond met brons op het podium.

De kijkers zagen in dezelfde uitzending ook shorttracker Sjinkie Knegt zilver winnen op de 1500 meter. Zo’n 1,8 miljoen bleven aansluitend kijken naar Pyeongchang Live, het dagelijkse liveprogramma van de NOS over de Winterspelen.

Wie is de Mol, de traditionele topper op de zaterdagavond, trok ook deze keer weer miljoenen kijkers. Met 2,4 miljoen staat het programma op de tweede plaats van de kijkcijfer top 25. Alleen het journaal van acht uur trok net iets meer kijkers.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.