Billie Eilish wint enige Oscar voor Bond-film No Time To Die

De James Bond-film No Time To Die heeft in de nacht van zondag op maandag één Oscar gewonnen. Het 25e avontuur van de Britse geheim agent 007 kreeg, zoals verwacht, het beeldje voor de beste titelsong van het jaar. De prijs ging naar zangeres Billie Eilish die het titelnummer zong.
De beeldjes voor beste geluid en beste speciale effecten gingen naar andere films. Het aantal van drie nominaties was overigens geen record voor een 007-film. Skyfall uit 2012 werd genomineerd voor maar liefst vijf Oscars.
In No Time To Die is Daniel Craig voor de vijfde en laatste keer te zien als 007. In de film neemt Bond het op tegen een maniak die de wereld bedreigt met een virus. De cast bestaat verder uit onder anderen Rami Malek, Léa Seydoux en Lashana Lynch.
BuzzE