Bioscoop The Movies haalt 90.000 euro op voor renovatie

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het Amsterdamse filmtheater The Movies heeft meer dan 90.000 euro ingezameld voor een renovatie. In totaal deden meer dan 1800 mensen een donatie.

De bioscoop was begin vorige maand een crowdfundingsactie gestart omdat het door de coronacrisis niet zou lukken om de verbouwing volledig uit eigen zak te betalen. Binnen een dag werd al het doel van 50.000 euro bereikt.

“Dank, dank, vijftigduizendmaal dank aan jullie allemaal! Wij voelen ons de gelukkigste bioscoop ter wereld met zovelen die ons een warm hart toedragen. Niet alleen vanwege de donaties, maar ook vanwege alle lieve reacties die we op de campagnepagina lezen”, schrijft de bioscoop op de campagnewebsite.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.