Bioscoopkoepel: alleen grote zalen geholpen met versoepeling

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De bioscopen en filmtheaters zijn blij met de vrijdag aangekondigde versoepeling van de coronamaatregelen. Wel kunnen alleen de grote zalen profiteren als er vanaf 26 juni geen maximum geldt voor het aantal bezoekers mits de zalen zich houden met de 1,5 meterregel.

“Alleen de grotere zalen zijn met deze nieuwe versoepeling geholpen”, zegt Gulian Nolthenius van branchevereniging NVBF. “Dan praten we over slechts zo’n ruim honderd zalen op een bestand van circa duizend zalen. Het is noodzaak dat hier snel verandering inkomt.”

Nolthenius zou het een goede eerste stap vinden als er niet tussen iedere stoelenrij ook 1,5 meter afstand moet worden gehouden. Hij rekent erop dat verdere versoepelingen snel volgen.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.