Black Panther-vervolgfilm levert 330 miljoen op in eerste weekend

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

De Marvel-film Black Panther: Wakanda Forever heeft in het eerste weekend na de première van woensdag 180 miljoen dollar (173 miljoen euro) opgebracht. Daarmee verbreekt de film het record van de hoogste opbrengst na een weekend voor een film die in de maand november in première is gegaan.

Hiervoor bracht The Hunger Games: Catching Fire uit november 2013 met 158 miljoen dollar het meeste geld binnen. Wereldwijd leverde Black Panther: Wakanda Forever nu al 330 miljoen dollar (318 miljoen euro) op, waarvan 155 miljoen uit 55 andere landen dan de Verenigde Staten.

Black Panther: Wakanda Forever is het vervolg op de Black Panther-film uit 2018, waarin wijlen Chadwick Boseman de hoofdrol speelde. Boseman overleed in augustus 2020 op 43-jarige leeftijd aan de gevolgen van darmkanker. Al in 2016 werd de ziekte bij hem vastgesteld, maar dit was tot aan zijn overlijden niet publiekelijk bekend.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.