Blockbusters uitgesteld na deal tussen acteurs en studio’s
Amerikaanse filmstudio’s hebben met de premièredata van belangrijke blockbusters geschoven nadat een voorlopige deal was gesloten tussen de acteursvakbond en Hollywoodstudio’s. Onder meer de Marvel-films Captain America: Brave New World en Deadpool 3 verschijnen nu later dan was gepland.
Deadpool 3, waar Ryan Reynolds in speelt, zou eigenlijk op 3 mei 2024 verschijnen. De film komt nu bijna drie maanden later uit, op 26 juli. Eind juli zou eigenlijk Captain America: Brave New World verschijnen, maar die releasedatum is nu verplaatst naar 14 februari 2025.
Op 14 februari 2025 stond eigenlijk de film Blade gepland, maar die verschuift nu naar 7 november van dat jaar. De film Thunderbolts stond gepland voor 20 december volgend jaar, maar schuift nu op naar 25 juli 2026.
Ook de Disneyfilm Mufasa: The Lion King loopt vertraging op. Aanvankelijk zou de film op 5 juli volgend jaar in de bioscoop te zien zijn. Dat is nu pas het geval op 20 december volgend jaar.
BuzzE




