Bloom en Perry komen elkaar tegen op feestje

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LOS ANGELES – Ze deden er alles aan om elkaar te vermijden maar Katy Perry en Orlando Bloom liepen elkaar toch tegen het lijf dit weekend. Ze waren samen uitgenodigd op het verjaardagsfeest van een gemeenschappelijke vriendin in Hollywood, meldt Us Weekly.

“Ze zeiden hallo tegen elkaar maar gingen de rest van de avond niet met elkaar om. Het is wel duidelijk dat ze allebei hun eigen weg gaan”, vertelde een ingewijde.

De Roar-zangeres en de Pirates of the Caribbean-acteur gingen in februari uit elkaar. Bloom liet in april weten dat hij nog goed bevriend is met Perry. De zangeres bevestigde dat via Twitter: “Je kan gewoon vrienden blijven met je ex-partner. Niemand is een slachtoffer noch een schurk”, schreef Perry destijds.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.