Boek Ruinerwold-zoon Israel bovenaan bestsellerlijst

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Israel van Dorsten, een van de ‘Ruinerwoldkinderen’, is binnengekomen op de eerste plek van de Bestseller 60 met zijn boek Wij waren, ik ben. Dat maakte boekenkoepel CPNB woensdag bekend.

In het boek vertelt Van Dorsten over zijn leven op de boerderij in Ruinerwold, waar hij met zijn vader en broers en zussen in afzondering leefde. Die boerderij werd ontdekt nadat Van Dorsten meermaals naar een café in de buurt ging. Een medewerker van het café schakelde in oktober 2019 de politie in, waarna een inval op de boerderij volgde.

In het boek schrijft Van Dorsten onder meer dat hij weken voor zijn ontsnapping al contact zocht met meerdere instanties. Hij uit ook zijn teleurstelling over het contact met de instanties. Hij voelde zich niet serieus genomen.

Over het verhaal werd eerder ook de documentaireserie De Kinderen van Ruinerwold gemaakt. De serie won in 2021 de Gouden Televizier-Ring.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.