Boekenweek opent met ‘verleidelijk’ Boekenbal

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

AMSTERDAM – Met het Boekenbal der Verleidingen is vrijdagavond in Paradiso de 82e Boekenweek geopend. De Amsterdamse poptempel was voor de gelegenheid omgetoverd tot ’tuin der lusten’, waar honderden schrijvers en andere genodigden uit het boekenvak zich te buiten konden gaan aan erotische verleidingen.

Een slangenvrouw, een sm-meesteres, schaars geklede mannen en een minicollege ‘hoe te genieten van verboden vruchten’ van cabaretier Thomas van Luyn sloten volledig aan bij het thema Verboden Vruchten van de Boekenweek, die van zaterdag tot en met zondag 2 april duurt.

‘Koning’ en ‘koningin’ van het Boekenbal waren de maker van het Boekenweekgeschenk Herman Koch en de schrijfster van het Boekenweekessay Connie Palmen. Onder de vele bekende auteurs in Paradiso waren Kluun, Kader Abdolah, Saskia Noort en Peter Buwalda.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.