Boerenprotest hindert mogelijk start Serious Request

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Het boerenprotest op het Mediapark heeft mogelijk gevolgen voor de start van de 3FM-actie Serious Request. Dat laat een woordvoerder van de NPO weten.

Serious Request: The Lifeline start woensdag om 12.00 uur in Goes; zes dj’s lopen de komende dagen naar Groningen om geld op te halen voor de slachtoffers van mensenhandel. “Onze techniek staat nog op het Mediapark”, aldus de woordvoerder. “Het is nog maar de vraag of die op tijd in Goes is.”

Boeren hebben het Mediapark omsingeld, ze mogen erop rijden, mits ze zich aan de aanwijzingen van de politie houden. De NOS laat weten geen hinder te ondervinden, alle uitzendingen kunnen gewoon doorgaan. Ook heeft het boerenprotest geen gevolgen voor RTL, zo laat een woordvoerder weten.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.