Bonden roepen agenten op niet te werken tijdens 538-feest Breda

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De politievakbonden roepen collega’s op het werk neer te leggen als ze worden ingezet rondom het testevenement 538 Oranjedag op het Chasséveld in het centrum van Breda. “Geen cao, geen vaccinatie, onduidelijk beleid en dreigende openbare orde problemen geven geen andere keuze”, laat een woordvoerder van vakbond ACP op Twitter weten.

De afgelopen dagen ontstond ophef over het feest zaterdag waar 10.000 mensen bij zijn. Het kabinet zegt te willen doorgaan met de Fieldlab-evenementen ondanks de kritiek op de 538 Oranjedag.

De lokale horeca was woedend dat zij niet betrokken zijn bij de plannen. Een petitie tegen het feest vanuit het nabijgelegen Amphia Ziekenhuis wordt massaal ondertekend.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.