Boudewijn de Groot vindt Lennaert Nijgh Prijs ‘ontzettend eervol’

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

Boudewijn de Groot is vereerd dat hij dit jaar de Lennaert Nijgh Prijs voor beste tekstdichter in ontvangst mag nemen. Dat zei de Groot voor aanvang van de uitreiking van de Buma Awards tegen het ANP.

Dat de prijs de naam van zijn jeugdvriend draagt, brengt een extra gevoel met zich mee. “Ik heb ook veertig jaar met hem samengewerkt. Hij was cruciaal voor mijn carrière. Zonder zijn teksten zou het heel anders gelopen zijn”, aldus De Groot.

De 81-jarige zanger stelde verder dat hij zichzelf nog altijd vooral componist voelt. “En als je als componist een tekstdichtersprijs krijgt, dan vind ik het toch een hele eer.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.