Bram Krikke en Eva Koreman weer genomineerd voor RadioSter

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Van onze redactie

Bram Krikke (Qmusic) en Eva Koreman (NPO 3FM) zijn dit jaar weer in de race voor de Zilveren RadioSter Man en Vrouw. Dat heeft de organisatie achter de radioprijzen vrijdagavond laten weten aan het ANP.

Beide dj’s hebben de prijs al gewonnen, maar stonden vorig jaar niet op de lijst met genomineerden. Krikke strijdt tegen zijn collega en de winnaar van vorig jaar Mattie Valk en Gerard Ekdom (Radio 10), die de prijs vier keer eerder heeft gewonnen.

Koreman neemt het op tegen NPO Radio 2-dj’s Annemieke Schollaardt en Emmely de Wilt. Schollaardt won de prijs twee keer eerder. De Wilt werd vorig jaar voor het eerst genomineerd. Dat jaar ging Marieke Elsinga van Qmusic er voor de derde keer met de prijs vandoor.

Podcast

De drie genomineerden voor de prijs voor beste podcast zijn BROERS met Sam & Rijk van Sam en Rijk Hofman, De Tumor Tapes van Lex Uiting en zijn vriendin Susan en de Zender Obama Podcast.

De winnaars worden bekendgemaakt tijdens de 16e uitreiking van het Gouden RadioRing Gala, dat zonder publiek plaatsvindt vanuit De Vorstin in Hilversum. Dan wordt ook bekend welk radioprogramma de Gouden RadioRing wint. De Staat van Stasse, Ekdom in de Morgen, Mattie & Marieke, Partij voor de Vrijdag en Somertijd zijn daarvoor genomineerd.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • LAM jouw museum
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.