Britney Spears bedankt fans via sociale media

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Nadat Britney Spears tijdens de hoorzitting al liet weten ‘enorm dankbaar te zijn voor haar fans’, bedankte de zangeres het ‘Britney leger’ ook persoonlijk via sociale media.

“Het gaat de goede kant op mensen, het gaat de goede kant op. Vanaf nu heb ik echte representatie en daar ben ik ontzettend dankbaar voor, ik voel me gezegend. Heel veel dank aan al mijn fans die me steunen. Jullie hebben geen idee wat dat voor mij betekent. God bless you all!”, aldus Britney, die in het geposte filmpje te zien is terwijl ze radslagen van vreugde maakt en aan het paardrijden is.

Ook Britneys vriend Sam Asghari liet via sociale media van zich horen. Hij postte een zwartwit foto van een leeuwin, die Britney symboliseert.

Fans reageren verheugd op zowel Britneys als Sams post. “Er is eindelijk licht aan het einde van de tunnel, betere tijden komen eraan. Nog even volhouden Britney, je bent bijna bij je vrijheid,” schrijft een volger. Een ander zegt: “Dat je je eigen advocaat mag aanstellen is een enorme overwinning. Ik ben opgetogen over wat er nog gaat komen, met deze topadvocaat aan je zijde. Ik ben zo blij voor je Britney! Blijf sterk en houd vol, vandaag zijn er belangrijke stappen gezet.”

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.