Britney Spears krijgt boetes voor verkeersovertredingen
Britney Spears is zowel in september als in oktober een keer aangehouden omdat ze een verkeersovertreding maakte. Dat meldt de Amerikaanse entertainmentsite TMZ, die beelden van beide momenten deelt.
Op 10 september werd de 41-jarige zangeres aangehouden omdat zij te hard reed. Voor die overtreding kreeg ze een boete van 1140 dollar, ongeveer 1075 euro. Op 6 oktober werd Spears opnieuw naar de kant van de weg gehaald. Ditmaal omdat ze over een doorgetrokken streep was gereden. Die overtreding kostte de zangeres 327 dollar, omgerekend zo’n 308 euro.
De beelden die TMZ in handen heeft, laten zien dat Spears in beide gevallen excuses aanbiedt voor haar gedrag. Op de beelden van 6 oktober heeft Spears een duidelijke verklaring voor haar rijgedrag. “Ik moet naar het toilet”, geeft ze aan. “Het komt er echt nu uit, sorry!”
BuzzE




