Britse theaters gaan vermoedelijk volgend jaar pas weer open

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Zoals het er nu naar uitziet, zullen de Britse theaters volgend jaar pas weer opengaan, denkt theaterproducent Cameron Mackintosh. Tegen BBC Radio 2 zei hij dat het onmogelijk is om shows te plannen én de benodigde afstand te houden.

“We willen dat het publiek en de acteurs zich veilig voelen”, voegt hij daar aan toe.

Mackintosh is een bekend theaterproducent en is eigenaar van een groot aantal theaters in Engeland. Onder andere de musicals Cats, Les Miserables en Phantom of the Opera zijn van zijn hand.

Theaters in West End, de grote theaterwijk van Londen, en andere uitgaansgelegenheden in Engeland moesten vanwege het coronavirus hun deuren sluiten. Dat zal tot minstens 31 mei duren.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.