Britt Dekker krijgt dressuurles van Anky

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

AMSTERDAM – Onder toeziend oog van jonge paardensportliefhebbers worden realityshowster Britt Dekker en haar paard Eve de fijne kneepjes van het vak geleerd door niemand minder dan Anky van Grunsven. Dat zal gebeuren tijdens de kinderochtend van paardensportevenement Jumping Amsterdam.

Britt verklaart dat ze het “superleuk” vindt, want ze is “een groot fan” van Anky. Het vierdaagse internationale concours hippique (dressuur- en springsport) vindt plaats in de RAI in Amsterdam. De kinderochtend is op 27 januari, de laatste dag van het evenement.

Naast de dressuurles zijn er ook andere shows zoals een race met hindernissen en een Jumping-spel voor paarden en ruiters. Daarnaast kunnen bezoekers terecht in het promodorp waar ze op paarden mogen zitten en kunnen knuffelen met pony’s. Fans kunnen Britt Dekker en Esra de Ruiter in persona ontmoeten bij de stand van hun YouTube-kanaal PaardenpraatTV.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.