Bruce Springsteen duikt Ierse pub in en bestelt fish and chips

Bezoekers van een kroeg in Dublin zagen zaterdagavond een bijzondere gast aan de bar hangen. Tussen zijn concerten door bracht Bruce Springsteen namelijk een bezoek aan de kroeg The Long Hall.
Springsteen staat zondagavond op het podium van de RDS Arena in Dublin. Twee dagen geleden stond hij er ook, net als op 9 mei. De 73-jarige zanger had zaterdag een avond vrij en besloot een biertje te bestellen in de kroeg op de South Great George’s Street.
De pub lijkt favoriet te zijn bij Springsteen, want zeven jaar geleden was hij er ook al eens te vinden tijdens zijn tournee. “Zeven jaar later en het is heerlijk om vandaag weer twee stamgasten in de kroeg te verwelkomen!”, schrijft de pub op sociale media bij een foto van Springsteen en degene met wie hij op bezoek kwam. Na het drankje bestelde de zanger een maaltijd in een fish and chips-shop in de buurt.
Springsteen komt met zijn tournee ook naar Nederland. De zanger uit New Jersey staat op 25 en 27 mei in de Johan Cruijff Arena in Amsterdam, op 11 juni treedt hij op in Landgraaf.
BuzzE