Bublé krijgt doodsbedreigingen na Instagram Live-sessie met vrouw

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Michael Bublé heeft een hoop doodsbedreigingen gekregen nadat een Instagram Live-sessie fans boos maakte. Dat onthult Bublé’s vrouw Luisana Lopilato in een Argentijns televisieprogramma.

De bedreigingen kwamen nadat Bublé en zijn vrouw samen verschenen op een Instagram Live-video. Tijdens de sessie gaf Bublé zijn vrouw een duw met zijn elleboog. Een hoop mensen zagen dat als gewelddadig gedrag, en besloten om de zanger daarop aan te spreken.

Lopilato zegt dat de berichten van fans haar bang maken. Vooral de kritiek van andere Argentijnen doen haar en haar man pijn, vertelt ze. “Hij is dol op Argentinië en hij vindt het leuk om met mij mee te gaan als ik er werk”, aldus Lopilato.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.