Bucks Fizz-zangeres Jay Aston heeft kanker

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

LONDEN – De Britse zangeres Jay Aston, bekend van de groep Bucks Fizz, heeft mondkanker. Dat heeft haar management bevestigd tegenover de BBC.

De 57-jarige Aston moet nu binnen twee weken onder het mes om een stukje van haar tong te laten verwijderen. Ze vreest dat er misschien meer operaties volgen waardoor ze uiteindelijk niet meer kan praten en zingen.

Bucks Fizz was in de jaren tachtig een van de grootste Britse popgroepen. De band won in 1981 het Eurovisiesongfestival met het nummer Making Your Mind Up en scoorde daarna nog diverse hits met onder meer My Camera Never Lies en Land Of Make Believe.

Aston treedt nog steeds op met twee andere originele bandleden, onder de naam The Fizz.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.