Canadese premier smeekt Taylor Swift om in Canada op te treden

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De Canadese premier Justin Trudeau heeft een opvallend verzoekje ingediend bij Taylor Swift. De populaire Amerikaanse zangeres kondigde woensdag een reeks nieuwe optredens van haar Eras Tour aan, maar een show in Canada zit daar nog niet bij. En daarom liet Trudeau een berichtje achter onder de aankondiging voor de nieuwe shows.

“Ik ben het, hoi”, schreef Trudeau. “Ik weet wel plaatsen in Canada die je graag zouden zien komen. Dus maak het niet opnieuw een ‘wrede’ zomer”. In zijn bericht verwijst hij naar de nummers Anti-Hero en Cruel Summer van de zangeres. “We hopen je snel te zien”.

De 33-jarige zangeres liet woensdag weten dat zij volgend jaar onder meer een extra show in Amsterdam geeft. Swift staat op 4, 5 en 6 juli in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Het is volgend jaar de eerste keer sinds 2015 dat zij in Nederland optreedt.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.