Cardi B is volwassen genoeg voor baby

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

Advertentie

Advertentie

NEW YORK – Cardi B overwoog heel kort een abortus toen ze erachter kwam dat ze zwanger is. De 25-jarige rapster, die dit jaar wereldwijd doorbrak, denkt dat een kind haar carrière niet in de weg staat.

“Ik ben een volwassen vrouw, ik ben 25 jaar. Ik ben hier volledig klaar voor”, zei Cardi B, de artiestennaam van Belcalis Almanzar, in het programma Breakfast Club op het New Yorkse radiostation Power 105.1.

Cardi B en haar verloofde rapper Offset, bekend van het Amerikaanse hiphoptrio Migos, maakten afgelopen weekeinde bekend dat ze een kindje verwachten. De rapster lanceerde vrijdag haar eerste soloalbum en gaat later dit jaar toeren met Bruno Mars, met wie ze een succesvolle remix van de hit Finesse maakte.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • lamlisse.nl
  • Dirck
  • micazu.nl

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.