Carl Philip en Sofia weer gezond verklaard

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp

De Zweedse prins Carl Philip en zijn vrouw prinses Sofia zijn hersteld van hun besmetting met het coronavirus, bevestigde een woordvoerder van het hof aan Zweedse media. “Ze zijn allebei weer gezond.” Voor Sofia betekende het goede nieuws dat ze zondag zorgeloos met haar gezin haar 36e verjaardag kon vieren.

Carl Philip en Sofia testten eind november positief voor het virus nadat ze milde symptomen hadden gekregen. Ze voelden zich niettemin naar omstandigheden goed, zo maakte het paleis toen bekend, en gingen met hun kinderen Alexander en Gabriel in quarantaine.

Uit voorzorg werden daarna ook koning Carl Gustaf en koningin Silvia, en kroonprinses Victoria en haar man prins Daniel getest. Al die testen bleken negatief.

 

BUZZR

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.