Cate Blanchett gaat hoofdrol spelen in nieuwe dramafilm

Deel op Facebook Deel op Twitter Deel op WhatsApp
Van onze redactie

De Australische actrice Cate Blanchett gaat een hoofdrol spelen in de nieuwe dramafilm genaamd The New Boy. De opnames van de film beginnen in oktober in Zuid-Australië. De film wordt geproduceerd door Dirty Films, een productiebedrijf van Blanchett en haar man Andrew Upton, samen met het bedrijf Scarlett Pictures van filmproducent Kath Shelper.

De film speelt zich af in Australië rond het jaar 1940, meldt Deadline. In de film wordt het verhaal verteld van een 9-jarige inheemse weesjongen die ’s nachts aankomt in een afgelegen klooster. Dat klooster wordt gerund door “een afvallige non”, die wordt gespeeld door Blanchett.

Warwick Thornton, die eerder meewerkte aan onder andere de films Green Bush en Sweet Country, zal de film regisseren en neemt het script voor zijn rekening. “Wat een genot om eindelijk samen te werken met Warwick”, zegt Blanchett over de samenwerking, “een filmmaker wiens warmte, humor en menselijkheid we al zo lang bewonderen.”

Grote scherm

Volgens Warwick leefde het idee voor dit verhaal “al heel lang” in zijn hoofd. “Kath en ik zijn opgewonden om samen te werken met Cate en Dirty Films, om hem op het grote scherm te krijgen waar hij thuishoort.”

Naast Blanchett, bekend van onder meer de films The Curious Case of Benjamin Button en Ocean’s 8, zullen ook Deborah Mailman en Wayne Blair in de film te zien zijn. Mailman speelde eerder in de serie Offspring en Blair was onder meer in de serie Total Control te zien.

 

BuzzE

 

 

Lees verder

Mis geen enkele winactie!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Facebook Twitter

DenD Partners

  • Dirk
  • Brookland
  • Dirck

Deze site gebruikt trackingtechnologieën. Je kunt ervoor kiezen om deze technologieën te accepteren of te weigeren.